Nano Sztyft do uzdrowiska

Leczeniu rekreacyjnych wodę musi wykraczać poza zaczynasz z przefiltrowanej wody ponieważ zanieczyszczenia są następnie udostępniane do wody w spa i rosną po zmieszaniu z ciepła w spa. Organizmów, które są wprowadzone do wody i może sprawić, że woda jest niebezpieczna i szczerze mówiąc, trochę brutto.

Substancje chemiczne stosowane w spa może być trudne do zarządzania i równowagi i często zrzucić równowagę pH, więc trudno będzie naprawdę cieszyć się co to jest przypuszczalny zostaæ rekreacyjnych i relaksujące doświadczenie. Po prostu jak technologie obejmujące filtry do wody rośnie do obejmują systemy filtracji wody cały dom, aby chronić nas w domu, Technologia czyszczenia rekreacyjnych w wodzie i uzdrowisk także się zmienia. Dziś bez wpływu na równowagę pH przy użyciu Nano-Stick dla spa spa mogą być czyste.

Technologia Nano jest najwyższej technologii oczyszczania wody. Urządzenie o nazwie Nanostick jest umieszczony w spa i wody, że kontakty to jest traktowany przez utlenianie. Nie zanieczyszcza są pozostawione i równowagę pH wody pozostaje ten sam. Ta zaawansowana technologia uzdatniania wody jest również bezpieczny dla środowiska, w przeciwieństwie do wielu innych metod leczenia wody. Nano-stick po prostu zawiesza się w basenie lub spa i uzdatniania wody jest dobry do 4 miesięcy!

W porównaniu do mineralnych systemu uzdatniania wody rekreacyjnych, wyróżnia się nanostick. Systems mineralne są umieszczane w wodzie i otaczają i zabić zanieczyszczenia w wodzie, ale pozostawi martwej materii, która następnie musi być filtrowane. Nanostick zabija na kontakt i nic nie zostawia.

Wysokie temperatury w spa można zrobić wiele systemów uzdatniania wody mniej skuteczna; jednak z nano stick, działa nawet lepiej. Nano-stick pozostawia wyraźne i dobrze leczonych wody w temperaturze między 34 stopni i 160 stopni Celsjusza.

Nano-stick jest skuteczny wobec bakterii w wodzie, takie jak RNA i DNA komórki struktur. Polifosforany są eliminowane, a także glony i inne zanieczyszczenia. Woda pozostaje w tyle jest jasne i czyste i można delektować się swobodnie.

Woda w spa lub basen jest wyraźniejszy, ponieważ woda jest bardziej czysty i ma wyższy stopień załamania światła, dzięki czemu słońce załamują z wody jak diamenty. Dodatkowo woda czuje się bardziej miękka i gładka do skóry. Może czujesz się komfortowo, ciesząc się woda do celów rekreacyjnych, bo z nano-stick, masz zamiar użyć znacznie mniej środków chemicznych do utrzymania wody jasne i czyste.

Wreszcie nano-stick będzie wyeliminować oleje ciała w wodzie i nic nie pozostawiają. Woda będzie posiadać więcej wapnia i pozostałości, które jest często pozostało, podobne do wanna pierścienia zostaną wyeliminowane. Możesz cieszyć się Twój basen lub spa i zmartwienia o proces czyszczenia nano-kijem.