Bezpieczeństwo wszystkich w wodzie

Dzień na wodzie może być dużo zabawy, zwłaszcza w gorące letnie dni, ale to jest ważne, że można chronić siebie, swojej rodziny i znajomych. Czy grasz w basenie podwórku lub na otwarte wody jeziora lub ocean, Oto top pięć porad bezpieczeństwa wody należy pamiętać:

(1) nauczyć się pływać! Nawet jeśli nie planujemy jest pływak, wiedząc, jak pływać jest jednym z pierwszych kroków w kierunku pobyt bezpieczny na wodzie. Bardziej komfortowe Jesteś w wodzie, tym bardziej komfortowo się wokół wody. Bez względu na to, czy zamierzasz zrobić każdej kąpieli wiedząc, jak pływać można Cię chronić w przypadku gdy kończy się w wodzie. Dzieci powinny podjąć zajęcia na basenie w młodym wieku, nawet jeśli Twojej rodziny nie mieszkają w pobliżu wszelkich zbiorników wodnych. Możesz skontaktuj się z Twój lokalny basen lub Czerwonego Krzyża o pływaniu zajęcia.

(2) wiedzieć, gdzie jesteś basen. Jeśli jesteś basen na zewnątrz w staw, jezioro, rzeka lub ocean, należy wiedzieć, co Ci się usiądziecie. Niektórych naturalnych zbiorników wodnych, może zawierać bakterie lub zanieczyszczeń, które mogą być szkodliwe. Inne są domem dla dzikich zwierząt, z rekinami do darmozjadami, które mogą zrujnować swoje zabawy. Znasz prądy – undertow lub silnym prądzie rzeki może być niebezpieczne nawet dla doświadczonych pływaków. Zawsze należy pamiętać o głębokości wody. Nurkowanie w płytkiej wodzie stwarza ryzyko zranienia.

(3) stosowanie urządzeń bezpieczeństwa. Dla młodszych i więcej niedoświadczonych pływacy kamizelki, woda i inne urządzenia flotacji można dodać bezpieczeństwa i zabezpieczeń do czasu poświęconego na lub w pobliżu wody. Jeśli są łódki upewnij się, że masz wystarczająco dużo urządzeń flotacji dla wszystkich – dorosłych i dzieci – którzy są na łodzi. US Coast Guard ma specyficzne wymagania dla urządzeń flotacji. Myślisz, że jesteś wolny od potrzeby bezpieczeństwa urządzeń, bo jesteś w puli? Pomyśl jeszcze raz! Ratownik pierścienie i urządzenia flotacji są również istotne dla tych z basenu przydomowego. Są więc basen alarmy, zapowiadające każdemu, kto ma wyskoczyło lub spadł w basenie.

(4) unikać alkoholu. W USA, zawartość alkoholu we krwi dla każdej osoby, obsługiwania łodzi jest taki sam jak eksploatacji auta – i nie bez powodu. Jeśli masz zamiar być na wodzie (pływanie łódką lub pływanie) staraj się oprzeć się pokusie, aby pić. Alkohol osłabia wyrok i koordynacji i może sprawi, że stanie radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych.

(5) informacje podstawowe pierwszej pomocy. Jest to dobry ogólne zasada dla prawie każdej sytuacji. Bez względu na to, gdzie jesteś, jeśli jesteś w pobliżu wody, wiedząc, że CPR mogą się przydać. Podobnie należy wiedzieć, jak w leczeniu wstrząsu, odwodnienie i hipotermii. Jeśli ktoś zabiera pomyłkę zanurzyć w zimnej wodzie, wiedząc, co zrobić, może skończyć się oszczędności ich życia. Jeśli jesteś w okolicy wody – lub gdziekolwiek na zewnątrz – mając zestaw podstawowej pierwszej pomocy w leczeniu kawałki i zadrapania, ukąszenia owadów i bardziej poważnych urazów jest zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa Twojej rodziny i przyjaciół latem tego roku.