Typowe problemy wody z basenów, które można rozwiązać

Nawet przy starannej konserwacji mogą być nieoczekiwane zdarzenia, które odbywają się z wody w basenie. Jest w stanie rozwiązać je na własną rękę jest bardzo ważne. To pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Otrzymasz również więcej przyjemności z twój basen, bo możesz nie zostać zaakcentowany za każdym razem coś jest nie w porządku. To bardzo ważne, że starają się rozwiązać problemy, choć od razu. Mogą one w dalszym ciągu złożone, jeśli nie.

Wiele osób zakłada, że mętna woda w basenie jest to znak, że nikt nie ma już opiekę nad nim. W wielu przypadkach jest to znak, że filtr nie spełnia swojego zadania, jak powinien. Trochę czasu, aby to sprawdzić i upewnić się, że nie ma budować górę gruzu, które trzeba usunąć. Należy również upewnić się, że filtr, którego używasz jest odpowiedni dla rozmiaru basenu.

Może odkryjesz, że po prostu musisz mieć układ filtrujący na więcej czasu każdego dnia, niż obecnie zrobić. Jeśli Twój basen jest często używany przez wiele osób wtedy na pewno chcesz wydłużyć czas filtrowania, aby pozbyć się wszystkich olejów i gruzu, który będzie w wodzie.

Niektóre osoby mają czystą wodą, ale widać czarne plamy w nim. Jest to znak, że zaczyna to rodzaj glonów do formularza. Im szybciej działają na to lepsze jak może rozprzestrzeniać się bardzo szybko. Będziemy chcieli, aby prądem wody, jak tylko zauważysz te czarne plamy pojawiające się. Również można szorować lokalizacje ręcznie lub z roboty Sprzątaczka codziennie do około tygodnia, aby zapobiec wraca glonów.

Oznaki czerwonawo-brązowy odnotowano także w basenach. Jest to wskazanie, że masz zbyt dużo żelaza, które są obecne w wodzie. Istnieją niektóre dobre substancje chemiczne specjalnie do usuwania żelaza. Chcesz pozbyć się go, tak szybko, jak można tak, aby trwale nie plami Twój basen. Dodatkowe żelaza może to być coś, co masz do czynienia z bieżących, jeżeli znajdują się wyższe niż normalne ilosci wody w Twojej okolicy. Po prostu nie masz innego wyboru o wodę do użycia w celu wypełnienia basen.

Nie znajdziesz, oczy lub skórę, aby być podrażniona przez chloru w wodzie. Jeśli tak jest w przypadku jest coś z równowagi. Jeśli nie ukończyłeś szok niedawno, a następnie to jest czas, aby to zrobić. Następnego dnia chcesz przetestować swój poziom chloru. Zbyt wielu właścicieli założono, że są one dodanie zbyt dużo chloru i dlatego mają one podrażnienie. W wyniku cięcia z powrotem na wartość zalecana do użycia. Nie ulec pokusie, aby to zrobić, jak nie będzie Ci wyników, które są po.

W przypadku problemów z wyglądu ani zapach wody w basenie należy podjąć działania. Oznaki wczesnego ostrzegania to Twoja szansa, aby dostać wszystko powrotem pod kontrolą od razu. Jeśli zignorujesz problem tylko będzie ich eskalacji w przyrodzie i mogą być drogie, aby zająć się kiedy robią.